21.-22.10.2017 Majstrovstvá Slovenska psích záprahov OFF-SNOW Mošovce

1. kolo FARMINA – HUSKY Cup – Memoriál Daniela Lukáča

 


Galéria


Celkové výsledky

Š.č.Priezvisko MenoKlubKategória1. kolo2. koloVýsledný čas
130Monika StrasakovaCZESC-1-W00:09:53:2300:09:53:5100:19:46:74
24Mariana KotuliakovaSHT HaniskaSC-1-W00:10:00:5100:10:01:9800:20:02:49
52Jolanta KalatPOLSC-1-W00:11:20:9800:10:45:4800:22:06:46
26Dana HalasovaSHT HaniskaSC-1-W00:11:01:4100:11:12:4900:22:13:90
32Simona FabiankovaCZESC-1-W00:11:33:2900:11:34:8900:23:08:18
28Lenka StelclovaCZESC-1-W00:13:56:4400:13:53:1500:27:49:59
34Tereza KomendovaCZESC-1-W00:14:42:4200:15:19:4200:30:01:84
31Radmila JanovskaCZESC-1-W00:16:51:7200:16:37:5700:33:29:29
23Petra HornakovaMushing ManiaSC-1-W00:15:40:8100:17:58:8200:33:39:63
35Zuzana DzilskaSVKSC-1-W00:18:09:1700:17:40:2500:35:49:42
25Katerina VondrovaSPEED 4 DOGSSC-1-W00:20:50:7200:19:41:3800:40:32:10
29Marketa PospisilovaCZESC-1-W00:11:12:19DNSDSQ
159Martin KlarCZEBKJ00:08:31:2700:08:50:3400:17:21:61
141Vlastimil RecCZEBKJ00:09:30:8200:08:57:2300:18:28:05
133Ivan HalasSHT HaniskaBKJ00:09:35:2600:09:16:2900:18:51:55
135Kisiel ImiolczykPOLBKJ00:09:33:1400:09:25:8700:18:59:01
139Petr PospisilCZEBKJ00:10:38:2100:10:50:1600:21:28:37
137Milan BelzarSVKBKJ00:12:43:2100:11:48:3100:24:31:52
138Peter LamperSVKBKJ00:11:56:4300:12:48:8700:24:45:30
148Matus HajekSVKBKJ00:11:38:9100:15:21:5900:27:00:50
134Branislav PiskoSVKBKJ00:14:26:5800:15:50:6200:30:17:20
136Lukas SmolenakSVKBKJ00:18:29:1500:18:54:5100:37:23:66
149Martin KlarSVKBKJx00:08:55:4900:08:57:2000:17:52:69
115Dagmar NesnerovaCZEC00:09:12:7800:08:53:4300:18:06:21
113Andrej DrabikSVKC00:09:00:6300:09:16:7100:18:17:34
112Jaroslav BanociSHT HaniskaC00:10:28:5200:10:24:0300:20:52:55
117Tomasz PajakPOLC00:10:34:8300:11:02:9800:21:37:81
119Vratislav MinacMKLC00:11:18:6000:10:41:7200:22:00:32
111Erik CopkoMushing ManiaC00:11:11:2400:12:09:9900:23:21:23
118Tomas BohunickyMKLC00:11:44:3700:12:25:6800:24:10:05
114Beata PatrzalekPOLC00:12:30:2500:11:56:7500:24:27:00
110Juraj FabianMKLC00:15:05:7400:15:22:5600:30:28:30
116Jaroslav SobkuliakSVKC00:15:36:9200:16:38:3800:32:15:30
128Kvetoslava SlanaSVKC00:21:08:1100:20:04:7000:41:12:81
100Jakub ReguliSVKO00:09:10:9600:09:16:1900:18:27:15
105Attila TothHUNO00:09:55:5500:09:27:8700:19:23:42
102Martin VrtelCZEO00:09:14:9300:10:11:0900:19:26:02
103Miroslav PazurSVKO00:09:54:0300:09:44:7000:19:38:73
104Lubomir StrapecSVKO00:14:11:9300:16:06:31DSQ
101Jakub SlovikPOLO00:11:57:9300:12:07:5500:24:05:48
12Jolanta KalatPOLSC-2-W00:09:27:3700:09:32:6600:19:00:03
50Lucie SchonovaCZESC-2-W00:10:44:8800:10:57:4800:21:42:36
13Marketa PospisilovaCZESC-2-W00:11:10:5100:11:17:8100:22:28:32
14Zuzana PajakPOLSC-2-W00:11:22:1800:11:24:1400:22:46:32
10Katarina VigodovaSHT HaniskaSC-2-W00:11:28:6800:11:24:0600:22:52:74
153Jolanta KalatPOLBKJ-W00:09:24:9000:09:38:4700:19:03:37
27Jana TomaskovaCZEBKJ-W00:10:02:5400:10:01:4900:20:04:03
131Katarina VigodovaSVKBKJ-W00:10:24:0100:10:09:9800:20:33:99
150Mariana KotuliakovaSHT HaniskaBKJ-W00:10:18:2900:10:19:2100:20:37:50
152Ivana DudovaSVKBKJ-W00:11:15:4400:11:21:9500:22:37:39
156Zlatica MuchovaSVKBKJ-W00:11:45:3800:11:35:9000:23:21:28
155Tereza HladkaCZEBKJ-W00:12:02:2300:12:12:7400:24:14:97
151Lucia TucaniovaMushing ManiaBKJ-W00:12:05:6400:13:05:7500:25:11:39
157Lucie SchonovaCZEBKJ-W00:12:46:6300:13:24:1900:26:10:82
129Lucie SchonovaCZEBKJ-Wx00:14:44:0000:13:19:2900:28:03:29
2Jaroslav BanociSHT HaniskaSC-200:09:45:1600:09:41:9100:19:27:07
5Juraj VavrusSVKSC-200:09:57:7400:10:03:1300:20:00:87
6Kryzsytof WindysPOLSC-200:10:03:8200:10:09:9900:20:13:81
8Michal MayerCZESC-200:11:47:1500:11:29:9500:23:17:10
9Ludovit BezanyiSVKSC-200:12:49:4300:13:12:1900:26:01:62
7Michal BalkoSVKSC-200:13:29:9600:13:58:8000:27:28:76
146Jan NegerSVKBKJ-FCI00:09:51:2200:10:03:4700:19:54:69
145Roman ReistetterDONLYBKJ-FCI00:09:54:4900:10:30:4600:20:24:95
144Patrik LucanskyHusky Racing TeamBKJ-FCI00:10:31:1900:10:44:4900:21:15:68
143Lenka BickosovaHusky Racing TeamBKJ-FCI00:13:13:7400:13:31:5400:26:45:28
19Nikolas ImiolczykPOLSC-100:09:55:1700:10:15:7900:20:10:96
18Jan HladkyCZESC-100:10:18:2000:10:23:9700:20:42:17
64Michal KozelCZESC-100:11:56:9600:12:07:6600:24:04:62
22Tomas HockickoSVKSC-100:12:56:2700:13:44:1900:26:40:46
21Radim VankoCZESC-100:15:56:1400:17:39:6000:33:35:74
125Katarzyna ZiajaPOLC-FCI00:11:16:1400:11:28:2400:22:44:38
120Viktor HajekSHT HaniskaC-FCI00:11:43:0600:11:15:5800:22:58:64
121Branislav GrenznerSHT HaniskaC-FCI00:11:35:6600:11:47:7500:23:23:41
108Akos KofferHUNC-FCI00:12:01:3300:11:31:9200:23:33:25
124Jaroslav CharouzCZEC-FCI00:12:10:8700:12:03:9600:24:14:83
126Marcin SzlekPOLC-FCI00:12:23:0300:12:36:3400:24:59:37
122Adela HavlickovaCZEC-FCI00:12:57:1300:13:11:4400:26:08:57
123Dusan SumrakSVKC-FCI00:13:56:5200:13:16:0800:27:12:60
127Milan PlsekCZEC-FCI00:13:35:1900:15:15:3300:28:50:52
158Jaroslav FabianMKLC-FCI00:18:06:1300:19:54:9200:38:01:05
106Maros LitvajSVKO-FCI00:11:47:3300:11:02:6900:22:50:02
107Karol LakiMKLO-FCI00:25:07:7800:19:49:9100:44:57:69
109Peter LipcseiHUNO-FCI00:22:32:2000:24:22:2900:46:54:49
43Kitti KofferHUNSC-FCI-2-W00:11:53:7900:12:33:0500:24:26:84
42Ivana ProkesovaCZESC-FCI-2-W00:13:51:3900:14:32:1400:28:23:53
44Zuzana BachrataSVKSC-FCI-2-W00:17:30:9400:18:52:9300:36:23:87
41Anna KostrzanowskaPOLSC-FCI-2-W00:18:23:1400:21:14:3000:39:37:44
46Vladimir DrabikSVKSC-FCI-200:11:03:6800:14:07:4700:25:11:15
37Igor PribulaPRIMA SH klubSC-FCI-200:13:32:2100:13:08:7500:26:40:96
38Lukas PackoSVKSC-FCI-200:15:01:4400:14:48:8800:29:50:32
40Stanga GaborHUNSC-FCI-200:15:47:5800:16:55:9800:32:43:56
39Marcin SzlekPOLSC-FCI-200:16:49:5200:26:20:2600:43:09:78
56Filip RybarSHT HaniskaCC00:13:55:8900:13:59:8900:27:55:78
53Milan DaskoMK TrencinCC00:14:22:9100:14:20:1800:28:43:09
60Jan NegerSVKCC00:15:01:3600:14:36:0500:29:37:41
63Marian KohutSVKCC00:15:24:4300:15:38:5300:31:02:96
55Stefan SterkSPEED 4 DOGSCC00:15:40:6500:15:33:8300:31:14:48
142Matej PeniakSPEED 4 DOGSCC00:15:50:7000:15:24:0200:31:14:72
62Lukas FeckoSVKCC00:15:53:2400:15:27:1800:31:20:42
65Pavel PischekCZECC00:16:32:1500:15:42:8000:32:14:95
58Dusan BobrikMKLCC00:21:23:6700:21:01:2500:42:24:92
57Michal JakesSPEED 4 DOGSCC00:22:16:7600:23:25:4100:45:42:17
61Jozef JablonickySVKCC00:35:34:3700:37:24:7101:12:59:08
17Martin PlsekCZESC-FCI-100:15:38:2600:15:52:5400:31:30:80
87Stanga GaborHUNSC-FCI-100:16:51:9500:16:19:6700:33:11:62
45Peter ChanasFlying HuskySC-FCI-100:19:12:9300:20:20:7500:39:33:68
47Marketa DupalovaCZESC-FCI-100:21:13:9300:21:03:4300:42:17:36
83Michal IvancoSVKCC-FCI00:16:40:2000:16:07:3000:32:47:50
82Carla ReistetterovaSVKCC-FCI00:23:33:5900:24:05:7100:47:39:30
84Roman ReistetterSVKCC-FCI00:26:34:9500:25:07:1900:51:42:14
85Michal IvancoSVKCC-FCIx00:18:09:4200:17:51:7900:36:01:21
80Nikola BercikovaSVKCC-W00:17:18:3600:16:31:7600:33:50:12
69Jana MarekovaSPEED 4 DOGSCC-W00:17:22:6800:16:29:0000:33:51:68
68Viktoria AufrichtovaSPEED 4 DOGSCC-W00:18:29:1200:18:46:4500:37:15:57
70Andrea GecikovaSPEED 4 DOGSCC-W00:20:01:0700:19:42:2800:39:43:35
71Monika PoltakovaSPEED 4 DOGSCC-W00:20:32:5000:20:34:3700:41:06:87
67Petra HornakovaMushing ManiaCC-W00:21:30:7200:22:02:5000:43:33:22
86Katarina SiranovaSVKCC-W00:23:37:1000:21:43:1900:45:20:29
72Dana MurgasovaSPEED 4 DOGSCC-W00:22:37:5300:22:45:0900:45:22:62
76Blanka KolenovaSVKCC-W00:23:24:6700:23:41:7700:47:06:44
81Sarah BedusovaSVKCC-W00:24:57:1800:24:59:0500:49:56:23
73Lucia PaulovicovaSHT HaniskaCC-W00:24:48:4600:25:24:8100:50:13:27
75Betka GromovskaSVKCC-W00:23:51:1800:28:39:7300:52:30:91
77Jana MurgasovaSVKCC-W00:28:03:7100:27:26:6100:55:30:32

 


Plagát Jeseň 2017

 

 


Propozície

 

Preteky propozície:          Farmina Husky Cup 1.kolo,Memoriál Daniela Lukáča  
Usporiadateľ pretekov:    Musher Klub Lučenec    
Termín:                             21.-22.10.2017   
Druh pretekov:                 Vozíky - šprint    
Usporiadateľ pretekov:   Musher Klub Lučenec 
Miesto pretekov:             Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce 
Riaditeľ pretekov:          Juraj Fabian 
Trať pretekov:                5 km, mierne zvlnená vedená lesnými cestami
POZOR!!!!! Pri vyhlasovaní výsledkov budú losované tri štartovné čísla. Pre vylosované čísla finančná odmena 50,00 eur, 30,00 eur a 20,00 eur.
Súťažné kategórie:          CC 1 pes, Bkj 1 pes, SC 1-2 psy - v otvorenej kategorii SAMOSTATNE SC1 a SC2, záprah do 4 psov, záprah nad 4 psov.

Tie isté kategórie aj pre severské plemená s PP.

Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov
Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne štyroch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien pri účasti minimálne štyroch pretekárok v kategórii CC a Bkj.
Časový harmonogram: piatok 20.10.2017
18:00-22:00 registrácia – odovzdávanie štartovných čísiel + veterinárna kontrola
sobota 21.10.2017
9:30 brífing
10:00 štart 1.kola
nedeľa 22.10.2017
9:00 štart 2.kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartu kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok:  utorok 17.10.2017 
Štartovné:  15 € do uzávierky, 20 € po uzávierke. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné.
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby:Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
IBAN SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie príslušného veterinára 
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch) občerstvenie v sobotu večer
Ubytovanie: p. Sklenár 0905 442 831 
Prihlášky na preteky: http://mushing.sk/prihlasky/22-10-2017-1.html


V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, mailom na info@mklucenec.sk !
Protesty:Po zložení poplatku 30 € 
UPOZORNENIE !!!   Prilba okrem CC povinná. 
Delegát SZPZ:Andrej Drábik

Propositions

Race:          Farmina Husky Cup 1st , Daniel Lukáč Memorial Trophy  
Organizer:    Musher Klub Lučenec    
Date:                             21st - 22nd October 2017   
Type of the race:                 Dryland (off-snow) - sprint    
Organizer:   Musher Klub Lučenec 
Location:             Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce (48°54'10.8"N 18°53'31.2"E)
Race director:          Juraj Fabian 
Trail:                5 km, flat and mild hilly trail on grassy and forrest roads
ATTENTION!!!!! During awards ceremony three start numbers will be randomly drawn - winning 50,- 30,- or 20,- EUR.
Race classes (categories):          CC (1 dog), Bkj (1 dog), SC (1-2 dogs) - in open category SC1 and SC2, carts (<=4 dogs, >4 dogs). The same categories for arctic breeds with FCI pedigree. Race for children (200 m trail) on Sunday
Classification in category: Classification and awards only in categories with at least 4 racers. Separate classification of women in CC and Bkj when at least 4 female racers participate.
Schedule: Friday 20th October 2017
18:00-22:00 registration – collecting start numbers + pre-race veterinary check
Saturday 21st October 2017
9:30 mushers` meeting with the trail explanation 10:00 1st leg start
Sunday 22nd October 2017
9:00 2nd leg start
13:00 awards ceremony
Time schedule can be changed due to weather conditions!
Deadline for applications:  Tuesday 17th October 2017 
Starting fee:  15 € before deadline, 20 € after deadline. If racer starts in more than one category, the fee for 2nd and other categories will be reduced by 50%.
Racers from abroad can pay onsite.
Payment:Account number 0340845480 / 0900, variable symbol or message for payee should include the racer`s name.
IBAN SK76 0900 0000 0003 4084 5480
At the registration desk, present the confirmation about bank transfer of starting fee.
Veterinary conditions: Compulsory vaccination, confirmation from veterinarian 
Accommodation and food: Food: Musher + dog handler (in cart categories), Saturday evening refreshment
Accommodation: Mr. Sklenár +421 905 442 831 
Race registration: http://mushing.sk/prihlasky/22-10-2017-1.html
Protests:After payment of 30 € fee 
NOTE !!!   Wearing a helmet (except CC category) is compulsory. 

Registrácia

 

Pre registráciu pokračuj na stránky www.mushing.sk !


Chiplist

 

  • Do chiplistu sú zapísané len tie psy, s ktorými pretekár nastúpi na preteky.
  • Pretekár vypísaním chip listu potvrdzuje, že na preteky nastupuje na vlastnú zodpovednosť a zaväzuje sa dodržiavať Pretekársky poriadok SZPZ.

 

[contact-form to=“info@mklucenec.sk“ subject=“Chip list MSR Mosovce 2017″][contact-field label=“Meno pretekára / name of musher“ type=“name“ required=“1″][contact-field label=“Klub / Club“ type=“text“][contact-field label=“E-mail“ type=“email“ required=“1″][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“ required=“1″][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][contact-field label=“Číslo čipu / chip number“ type=“text“][/contact-form]