Farmina Cup 3. kolo – Jarné káry Mošovce

Bohužiaľ nám zima nedopriala snehu ani na jeden pretek pod organizáciou MKL, rozhodli sme sa teda zorganizovať pre Vás tretie kolo Farmina Cupu opäť na kolesách.

Výsledky

Galéria

 

Celkové výsledky

PoradieŠtar.č.Priezvisko MenoKlubKategóriaPsyČas 1Čas 2Výsledný časPriem.rýchlosť v km/hStrata na prvé miesto
11Miroslav PažúrDonly DonovalyO (5 a viac psov)8 ESP16:06,2916:00,690:32:06,9826,90:00:00,00
26Martin CunaDonly DonovalyO (5 a viac psov)8 AH23:22,7823:31,230:46:54,0118,40:14:47,03
35Juraj FabianMKLO (5 a viac psov)6 AH25:22,3622:48,580:48:10,9417,90:16:03,96
115Maroš LitvajDonly DonovalyO-FCI (5 a viac psov)6 SH17:19,1716:49,160:34:08,3325,30:00:00,00
216Jaroslav FabianMKLO-FCI (5 a viac psov)5 SH42:10,1638:26,431:20:36,5910,70:46:28,26
317Karol LakiMKLO-FCI (5 a viac psov)5 SH41:12,9340:22,371:21:35,3010,60:47:26,97
19Jakub ReguliHusky Team OravaC (3-4 psy)4 ESP17:01,7916:43,560:33:45,3525,60:00:00,00
210Jaroslav BánociSHT HaniskaC (3-4 psy)3 ESP18:06,3717:30,360:35:36,7324,30:01:51,38
312Vratislav MináčSVKC (3-4 psy)4 ESP19:40,7119:44,500:39:25,2121,90:05:39,86
413Erik CopkoMKLC (3-4 psy)4 AH22:05,8821:05,960:43:11,8420,00:09:26,49
514Maroš UhliarikSVKC (3-4 psy)4 Mix24:12,9622:19,710:46:32,6718,60:12:47,32
611Dominik BalkoSVKC (3-4 psy)3 AH25:14,2823:23,350:48:37,6317,80:14:52,28
118Viktor HájekSHT HaniskaC-FCI (3-4 psy)4 SH19:36,1519:37,030:39:13,1822,00:00:00,00
220Adéla HavlíčkováHMCC-FCI (3-4 psy)3 SH22:14,5822:26,250:44:40,8319,30:05:27,65
319Liana PilcerováMKLC-FCI (3-4 psy)4 SH25:36,6024:25,650:50:02,2517,30:10:49,07
135Jaroslav BánociSHT HaniskaSC (1-2 psy)2 ESP16:53,4015:49,440:32:42,8426,40:00:00,00
234Jakub SkrzyńkiUKS SokolikSC (1-2 psy)2 ESP21:28,2822:08,180:43:36,4619,80:10:53,62
342Lea MánkováMCCRSC (1-2 psy)VOK21:55,1621:56,910:43:52,0719,70:11:09,23
441Lukáš DružbaETOSC (1-2 psy)Mix22:34,7222:51,140:45:25,8619,00:12:43,02
537Petra HorňákováMKLSC (1-2 psy)BOC, Mix25:27,8126:28,960:51:56,7716,60:19:13,93
638Lucie SchönováHMCSC (1-2 psy)ChP, R26:24,4829:42,180:56:06,6615,40:23:23,82
736Marian ČerhitHMCSC (1-2 psy)KK, MKS27:49,1728:44,550:56:33,7215,30:23:50,88
840Jaroslav SobkuliakSVKSC (1-2 psy)2 AH33:35,3631:23,791:04:59,1513,30:32:16,31
39Lenka BilíkováHMCSC (1-2 psy)ACD28:17,43DNF
144Milan PlšekHMCSC-FCI (1-2 psy)2 SH20:09,3820:21,630:40:31,0121,30:00:00,00
246Samuel HorbáľSKSJPSC-FCI (1-2 psy)2 SH20:59,1120:29,430:41:28,5420,80:00:57,53
343Peter AdamaťSKSJPSC-FCI (1-2 psy)2 SH23:27,6325:05,050:48:32,6817,80:08:01,67
448Martin PlšekHMCSC-FCI (1-2 psy)SH29:18,7227:45,100:57:03,8215,10:16:32,81
547Anna HajnaHMCSC-FCI (1-2 psy)2 SH27:49,4729:44,510:57:33,9815,00:17:02,97
645Gábor RosnerÉSZKSKSC-FCI (1-2 psy)AM, GP28:48,9030:15,770:59:04,6714,60:18:33,66
121Martin ŘezáčMTOBKJ (1pes)Mix24:33,1823:51,770:48:24,9517,80:00:00,00
224Petra GrexováMKCRBKJ (1pes)-WBOM24:35,4225:49,020:50:24,4417,10:01:59,49
322Petra GromovskáŠK-SeveranBKJ (1pes)-WNO27:25,4127:36,030:55:01,4415,70:06:36,49
425Christiana ValekováSVKBKJ (1pes)-WAH31:24,86DNF
127Roman ReistetterDonly DonovalyBKJ-FCI (1pes)SH17:32,2517:41,540:35:13,7924,50:00:00,00
228Patrik LučanskýMKLBKJ-FCI (1pes)SH16:36,4618:41,970:35:18,4324,50:00:04,64
326Branislav GrenznerSHT HaniskaBKJ-FCI (1pes)SH21:26,2221:14,160:42:40,3820,20:07:26,59
432Justyna NowrothUKS SokolikBKJ-FCI (1pes)-WSH22:06,3224:14,310:46:20,6318,60:11:06,84
531Lenka BičkošováMKLBKJ-FCI (1pes)-WSH23:29,6023:42,890:47:12,4918,30:11:58,70
629Dušan SumrákSKSJPBKJ-FCI (1pes)AM24:29,8623:44,510:48:14,3717,90:13:00,58
730Carla ReistetterováDonly DonovalyBKJ-FCI (1pes)-WSH25:12,2224:56,950:50:09,1717,20:14:55,38
874Ján Richnavský 2Severan JaklovceBKJ-FCI (1pes)SH26:40,1527:01,670:53:41,8216,10:18:28,03
972Ján RichnavskýSeveran JaklovceBKJ-FCI (1pes)SH26:35,1227:28,210:54:03,3316,00:18:49,54
1073Branislav Grenzner 2SHT HaniskaBKJ-FCI (1pes)SH25:20,5330:13,560:55:34,0915,50:20:20,30
1175Vladimír HabalaSVKBKJ-FCI (1pes)SH31:10,8431:29,701:02:40,5413,80:27:26,75
149Milan DaškoKPZ PopradCC (1 pes)ESP21:46,2320:53,590:42:39,8217,20:00:00,00
257Weronika JurekUKS SokolikCC (1 pes)-WESP21:20,8121:46,830:43:07,6417,00:00:27,82
353Jana MarekováSpeed4DogsCC (1 pes)-WAH22:28,6723:18,850:45:47,5216,00:03:07,70
450Milan LiptákHusky Team OravaCC (1 pes)ESP23:53,7423:06,250:46:59,9915,60:04:20,17
551Bartlomiej ChotowickiUKS SokolikCC (1 pes)23:26,1423:35,840:47:01,9815,60:04:22,16
663Karol PaluchUKS SokolikCC (1 pes)-Junior24:37,1124:07,750:48:44,8615,00:06:05,04
771Lukáš DružbaETOCC (1 pes)Mix24:29,3924:31,750:49:01,1414,90:06:21,32
859Kacper ChrostekUKS SokolikCC (1 pes)-JuniorVyžla25:28,1324:34,530:50:02,6614,60:07:22,84
958Aleksandra GórnyUKS SokolikCC (1 pes)-JuniorESP25:24,5924:59,010:50:23,6014,50:07:43,78
1061Aleksandra KaputaUKS SokolikCC (1 pes)-JuniorESP24:50,0326:46,320:51:36,3514,20:08:56,53
1160Monika ByrgielUKS SokolikCC (1 pes)-JuniorESP27:04,1028:40,930:55:45,0313,10:13:05,21
1270Petra HorňákováMKLCC (1 pes)-WKK29:13,5227:42,580:56:56,1012,90:14:16,28
1354Zuzana ŠulkováSpeed4DogsCC (1 pes)-WMB28:36,9128:28,950:57:05,8612,80:14:26,04
1455Natalie CihlářováMTOCC (1 pes)-WFCR28:27,3128:58,480:57:25,7912,70:14:45,97
1556Denisa PeniakováSVKCC (1 pes)-WNO30:07,3929:31,610:59:39,0012,30:16:59,18
1662Patrycja OpyrchalUKS SokolikCC (1 pes)-JuniorESP31:06,2630:19,951:01:26,2111,90:18:46,39
1769Veronika SimonidesováSVKCC (1 pes)-W32:40,9031:34,271:04:15,1711,40:21:35,35
164Ján NégerDonly DonovalyCC-FCI (1 pes)SH21:07,6921:20,320:42:28,0117,20:00:00,00
265Juraj KendraKPZ PopradCC-FCI (1 pes)SH22:33,2922:00,340:44:33,6316,40:02:05,62
366Martin ŘezáčMTOCC-FCI (1 pes)SH25:15,4825:36,320:50:51,8014,40:08:23,79
467Marián KohútSVKCC-FCI (1 pes)SH28:00,6725:11,150:53:11,8213,80:10:43,81
568Roman ReistetterDonly DonovalyCC-FCI (1 pes)SH28:25,1732:18,981:00:44,1512,10:18:16,14

 


 Galéria

Ak máte záujem o fotky v plnom rozlíšení, píšte tomas.kopecky [at] hotmail.sk

 

 


Propozície/Race info

Preteky propozície: Farmina Cup 3. kolo,
Race propozition: Farmina Cup 3.round 
Usporiadateľ pretekov: Musher Klub Lučenec
Organiser: Musher Club Lučenec 
Termín: 12.-13.03.2016
Date: 12.-13. 03. 2016 
Druh pretekov: Vozíky – šprint
Type of race: off-snow 
Miesto pretekov: Športovo rekreačné zariadenie Drienok Mošovce (Na drienok 460,038 21 Mošovce,48.903092, 18.891799)
Location: Autocamping Drienok, Mošovce, Slovakia (Na drienok 460,038 21 Mošovce,48.903092, 18.891799)
Riaditeľ pretekov: Juraj Fabián
Race marshall: Juraj Fabián 
Delegát SZPZ: 
Delegate SZPZ:  
Trať pretekov: 7 km a cca 5  km pre kategóriu CC 1 pes, CC junior
Trail: 7km, 5km for category CC 1 dog, CC junior 

Súťažné kategórie: CC 1 pes, Bkj 1 pes, SC 1-2 psy, záprah do 4 psov, záprah nad 4 psov, CC Junior
Race categories: CC 1 dog, Bkj 1 dog, Sc 1-2 dogs, cart up to 4 dogs, cart more than 4 dogs, CC Junior

 

UPOZORNENIE !!!  Prilba okrem CC povinná.
ATTENTION!! For all categories except CC helmet is required.  

 

Tie isté kategórie aj pre severské plemená s PP. Podmienkou štartu v kategórii severské plemená (FCI) je predloženie rodokmeňa pri registrácii.
Same categories for nordic breeds (FCI). Start in FCI-nordic breeds category will be allowed only with pedigree checked during the registration.  
Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov.
Category for children in Sunday, cca 200m. 

Vyhodnotenie kategórie: Vyhlásenie víťazov pri účasti minimálne troch pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien a mužov pri účasti minimálne troch pretekárok/pretekárov v kategórii CC a Bkj.
Podium will be priced when there will be at least 3 participants in category. Bkj and CC category will be devided to men and women in pricing ceremony when they will be at least 3. 
Časový harmonogram/ Race program

Piatok/Friday 11.03.2016

18:00-21:00 registrácia + veterinárna kontrola / registration and veterinary check

Sobota/saturday 12.03.2016  

9:00 brífing, štartovné čísla / briefing, starting numbers
10:00 štart 1.kola / start of 1.st round

Nedeľa / sunday 13.03.2016

9:00 štart 2.kola / start of 2.nd round
13:00 vyhodnotenie / statement of the winners

Uzávierka prihlášok: streda 09.03.2016
Entry deadline: 09.03. 2016 
Štartovné: 15 € do uzávierky, 20 € po uzávierke. V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné. Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Entry fee: 15€ to deadline, 20€ after deadline. Foreign participants are allowed to pay entry fee on registration (15€).  
Spôsob platby: Číslo účtu 0340845480 / 0900 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné. IBAN  SK76 0900 0000 0003 4084 5480
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Payment: acount number 0340845480 / 0900 (in payment notes write name of the participant), IBAN SK76 0900 0000 0003 4084 5480.
Veterinárne podmienky: Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania: besnota, psinka, parvoviróza, inf. hepatitída, parainfluenza, leptospiróza. Nie staršie ako 1 rok, nie mladšie ako 3 týždne.
Vaccination: Rabies, Canine distemper virus,  Infectious canine hepatitis, Inf. laryngotracheitis, Parvovirosis, Parainfluenza, Leptospirosis (R, DHPPI-L) Not older than 1 year, no under 3 weeks.  

Stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník občerstvenie v sobotu večer
Food: food for musher and handler in Saturday evening 
Ubytovanie:p. Sklenár 0905 442 831
Acomodation: p. Sklenár 0905 442 831, http://www.drienok.sk/home/ubytovanie 
Prihlášky na preteky: http://www.mklucenec.sk/pretekyraces/farmina-cup-3-kolo-jarne-kary-mosovce/
V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, volať do uzávierky prihlášok na tel.číslo 0905 497 514 (p. Dzúrik).
Entry list: http://www.mklucenec.sk/pretekyraces/farmina-cup-3-kolo-jarne-kary-mosovce/ 
Protesty: Po zložení poplatku 30 €
Protests: after payment 30€ 

 

 

 


 

Mapa trate

Trať cca 7km: Bez názvu-1

 


 

Prihlásení pretekári

10-3-2016

MenoKategóriaPočet psov / plemenoKlub
Marcel Dučákbikejoring1/ESPKPZ Poprad
Petra Gromovskabikejoring1 Nemecký ovčiakŠK-severan
Branislav Grenznerbikejoring2/SHSHT Haniska
Andrea Gecikovacanicross1/madarsky kratkosrsty stavacSpeed4dogs
Jana Marekovácanicross1/AlaskanSpeed4dogs
Jana Marekovácanicross1/AlaskanSpeed4dogs
Silvia Vavrúšovábikejoring1/ahSHT Haniska
Lucie Schönovábikejoring1 / retrieverHanácký Mushers Club
Lucie Schönováscooter1 / chodský pesHanácký Mushers Club
Adéla Havlíčkovátrojkolka3/SHHanácký mushers club 16 - Česká republika
Lenka Bilíkováscooter1- ACDHMC
Anna Hajnascooter2 SHHanacky musher klub
Jakub Regulištvorkolka6-8 AH,ESPHusky team Orava
Lubo Strapecštvorkolka8 AHHusky team Orava
Regina Ragulatrojkolka10 AHSZKKSE
Zuzana Šulkovácanicross1/malý bradáčSpeed4dogs
Monika Leščákováscooter2/AMŠK-Severan
Viktor Hajektrojkolka4/SHSHT Haniska
Martin Řezáčcanicross2/Sibiřský Husky,KříženecMushing Team Ostrava
Vratislav Mináčtrojkolka4/ AH
Jaroslav Bánociscooter2 ESPSHT Haniska
Monika Ptaśštvorkolka6 AH
Łukasz Ptaśštvorkolka10 AH
Grzegorz Furdzikštvorkolka6 AH
Juraj Kendracanicross1/SHKPZ Poprad
Lukáš Družbascooter1/kříženecBaláž EXTREME-TEAM Ostrava
Lukáš Družbacanicross1/kříženecBaláž EXTREME-TEAM Ostrava
Ján Richnavskýbikejoring2 - Sibírsky huskyŠportový klub Severan Jaklovce
Karol Lakištvorkolka6 SHMK Lučenec
Petra Horňákovácanicross1 krátkosrstá kóliaMK Lučenec
Michal Mayerscooter1, beauceronMud Muschers
Patrik Lučanskýbikejoring1 SHMusher klub Lučenec
Erik Copkotrojkolka4x AHMK Lučenec
Zuzana Šmotkováscooter1, ESPSHT Haniska
Natalie Cihlářovácanicross1/flat coated retrieverMushing Team Ostrava
Samuel Horbaľscooter2-SHSKSJP
Juraj Fabianštvorkolka6 AHMusher klub Lučenec
Jaroslav Bánocitrojkolka3 ESPSHT Haniska
Lea Mánkováscooter1/VOK/1Musher club Český ráj
Christiana Valekovabikejoring1/AH
Petra Grexovábikejoring1/ BOMMusher klub Český ráj
Dominik Balkotrojkolka4/AH
Jaroslav Sobkuliakscooter2/Sibírsky husky
Jaroslav Fabianštvorkolka6 SHmkl Lučenec
Milan Daškocanicross1/espKPZ Poprad
Maros Litvajštvorkolka6/SHDonly
Ján Négercanicross1/SH Donly
Martin Řezáčbikejoring1 kříženecMushing Team Ostrava
Dušan Sumrákbikejoring1 aljašský malamut s PPSlov.klub sever. a japon. plemien
Milan Liptákcanicross1/ESPHusky team Orava
Martin Řezáčbikejoring1/ kříženecMushing Team Ostrava
Dušan Sumrákbikejoring1 aljašský malamut s PPSlov.klub sever. a japon. plemien
Milan Liptákcanicross1/ESPHusky team Orava
Martin Řezáčbikejoring1/ kříženecMushing Team Ostrava
Branislav Grenznerscooter2/SHSHT Haniska
Peter Adamatscooter2 Sibirsky huskySlovenský klub severských a japonských plemien
Marian Čerhitscooter2/ KK MKSKPZ Humenne
Lenka Bičkošovábikejoring1 SHMusher Klub Lučenec
Martin Cunaštvorkolka6-8AHDonly Donovaly
Milan Plšekscooter2/SHHanácký mushers club
Liana Pilcerovátrojkolka4/SHMKL
Martin Plšekscooter1/SHHanácký mushers club
Petra Horňákováscooter2/BOC + mixMK Lučenec
Jaroslav Jakubašekscooter2 ESPBardejovský klub mašerov
WERONIKA JUREKcanicross1 ESPUKS Sokolik
ALEKSANDRA GÓRNYcanicross1 ESPUKS Sokolik
KACPER CHROSTEKcanicross1 vyžlaUKS Sokolik
MONIKA BYRGIELcanicross1 ESPUKS Sokolik
BARTŁOMIEJ CHOTOWICKIcanicross1 DogUKS Sokolik
JUSTYNA NOWROTHbikejoring1 SHUKS Sokolik
JAKUB SKRZYŃSKIscooter2 ESPUKS Sokolik
ALEKSANDRA KAPUTAcanicross1 ESPUKS Sokolik
PATRYCJA OPYRCHAŁcanicross1 ESPUKS Sokolik
KAROL PALUCHcanicross1 SHUKS Sokolik
Denisa Peniakovacanicross1/NO
Roman Reistetterbikejoring1 SHDonly
Roman Reistettercanicross1 SHDonly
Carla Reistetterovabikejoring1 SHDonly
Gábor Rosnerscooter2/Am/GdÉSZKSK
Maros Uhlo Uhliariktrojkolka4 mix