12.-13.11.2016 Revištský okruh – 13. ROČNÍK – Farmina Husky cup 2. kolo

Celkové výsledky

 Meno a priezviskoKlubKategóriaPsy
Počet
RasaČas 1Čas 2Výsledný časPriem. rýchlosť v km/hStrata na prvé miesto
1Jakub ReguliKzip ZorzaO8ESD00:09:35:9500:09:17:1000:18:53,131,500:00,0
2Attila TóthSmaragdO8ESD00:09:53:0000:09:52:1800:19:45,230,100:52,1
3Barbora Daniela FilováO6AH00:13:31:4700:13:06:7900:26:38,322,307:45,2
Miro PažúrDonlyO8ESD00:10:29:92DNS
1Karol LakiMKLO-FCI6SH00:22:35:2600:22:58:1700:45:33,413,000:00,0
2Peter LipcseiÉSZKSKO-FCI7AM00:24:09:1800:24:02:1600:48:11,312,302:37,9
1Jaroslav BánociSHT HaniskaC3ESD00:11:15:6600:11:13:8400:22:29,526,400:00,0
2Vratislav MináčMKLC4AH00:11:50:5400:12:12:7400:24:03,324,701:33,8
3Erik CopkoMKLC4AH00:12:23:9900:12:39:2500:25:03,223,702:33,7
4Jakub StrakaC3AH00:14:24:6400:14:22:8700:28:47,520,606:18,0
5Dominik BalkoC4AH00:14:23:2000:14:42:7500:29:06,020,406:36,5
6Tomáš BohunickýC4AH00:16:37:6100:16:07:3600:32:45,018,110:15,5
1Liana PilcerováMKLC-FCI4SH00:15:00:2800:13:57:1900:28:57,520,500:00,0
2Dušan SumrákSKSJPC-FCI3AM00:18:58:4900:19:50:3300:38:48,815,309:51,4
3Zuzana DaňsováSamojed Klub SKC-FCI4Samojed00:24:06:3400:23:24:5000:47:30,812,518:33,4
1Milan DaškoMusher Klub TrenčínBKJ1ESD00:11:41:5900:11:37:1400:23:18,725,500:00,0
2Erik CopkoMKLBKJ1AH00:15:15:9400:18:35:5200:33:51,517,510:32,7
1Justyna NowrothUKS SOKOLIK PrzytkowiceBKJ-W1ESD00:11:54:9000:12:04:6800:23:59,624,800:00,0
2Silvia VavrúšováSHT HaniskaBKJ-W1AH00:12:49:5500:13:51:5400:26:41,122,302:41,5
3Ivana DudováBKJ-W1Louis. leop. pes00:14:15:5000:14:46:3800:29:01,920,505:02,3
3Dáša LučivjanskáSHT HaniskaBKJ-W1Austrálska kelpia00:14:50:9300:14:32:3700:29:23,320,205:23,7
4Lucia TučániováBKJ-W1BOC00:15:56:3900:16:14:6700:32:11,118,508:11,5
Camille ParisBKJ-W1ESD00:26:47:63DNS
1Jaroslav BánociSHT HaniskaSC22ESD00:11:05:7100:10:48:6600:21:54,427,100:00,0
2Christiana ValekováMKLSC22AH00:12:28:9800:12:54:4800:25:23,523,403:29,1
3Marek IvaneckýSHT HaniskaSC22ESD00:14:44:6000:14:52:3300:29:36,920,107:42,6
4Natália VrankováMKLSC22ESD, Mix00:16:46:2200:17:21:1600:34:07,417,412:13,0
5Stanga GáborÉSZKSKSC22SH00:19:59:6900:20:05:6900:40:05,414,818:11,0
6Erik CopkoMKLSC22KK, BOC00:23:15:1600:22:32:9700:45:48,113,023:53,8
7Stanga Gábor-2ÉSZKSKSC22AM00:27:10:5300:27:48:6300:54:59,210,833:04,8
1Filip RybárSHT HaniskaCC1ESD00:14:35:1000:14:27:4100:29:02,520,500:00,0
2Milan DaškoMusher klub TrenčínCC1ESD00:14:40:9900:14:57:1000:29:38,120,000:35,6
3Štefan ŠterkSpeed4dogsCC1Mix00:17:13:2400:17:41:2300:34:54,517,005:52,0
4Mario AdamkoSpeed4dogsCC1BOC00:17:53:0300:17:48:2600:35:41,316,606:38,8
5Ľuboslav KalinkaKŠK Tekovská BreznicaCC100:20:00:7800:20:01:9800:40:02,814,811:00,3
6Róbert PocošMKLCC1SH00:21:56:2100:21:41:4300:43:37,613,614:35,1
7Branislav BlehaCC1SH00:23:56:7600:23:35:3600:47:32,112,518:29,6
1Veronika JurekUKS SOKOLIK PrzytkowiceCC-W1ESD00:16:44:4700:16:48:4800:33:33,017,700:00,0
2Jana MarekováSpeed4dogsCC-W1AH00:16:46:3800:17:38:2700:34:24,717,300:51,7
3Jenna ZaludMCSECC-W1Mudi00:20:00:3800:19:40:6200:39:41,015,006:08,1
4Andrea GecíkováSpeed4dogsCC-W1Maďarská vyžla00:20:31:0000:20:34:3300:41:05,314,507:32,4
5Petra NovákováSpeed4dogsCC-W1SH00:21:55:3200:21:41:8000:43:37,113,610:04,2
6Dana MurgašováSpeed4dogsCC-W1Mix00:23:07:6600:23:43:6200:46:51,312,713:18,3
7Ninka ŠmilňákováSpeed4dogsCC-W1Mix00:23:56:3200:27:49:9500:51:46,311,518:13,3
8Barbora MitterováCC-W1Maďarská vyžla00:35:31:6900:36:23:1701:11:54,98,338:21,9

Preteky štafiet

Preteky štafiet (CC, BKJ, SC) Dĺžka trate 3x600 m
PoradieMeno a priezviskoČas
1Filip Rybár, Milan Daško, Jaroslav Bánoci4:15
2Štefan Šterk, Jana Mareková, Mario Adamko5:06
3Ninka Šmilňáková, Lucia Tučániová, Petra Horňáková5:26
4Silvia Balko, Vratislav Mináč, Natália Vranková5:45
5Erik Copko, Erik Copko, Erik Copko6:04
6Dana Murgašová, Petra Nováková, Andrea Gecíková6:16

navrh-a4-2016


Propozície/ Propositions

Preteky propozície:Farmina Husky cup 2. kolo, REVIŠTSKÝ OKRUH 2016 - 13. ROČNÍK
Usporiadateľ pretekov:Drevenica Revište a Musher Klub Lučenec
Termín:12. - 13.11.2016
Druh pretekov:  OFF SNOW - šprint, Vozíky - šprint
Miesto pretekov:Revištské Podzámčie
Riaditeľ pretekov:Milan Greguš
Trať pretekov:5 km, trať rovinatá vedená popri brehu rieky Hron
Súťažné kategórie:CC 1 pes, Bkj 1 pes, SC 1, SC2 psy, záprah do 4 psov, záprah nad 4 psov.
Tie isté kategórie aj pre severské plemená s PP.
Detská kategória v nedeľu cca 200 metrov
Vyhodnotenie kategórie:Vyhlásenie víťazov minimálne pri účasti 4 pretekárov v kategórii. Oddelené hodnotenie žien minimálne pri účasti 4 pretekárok v kategórii.
Časový harmonogram:
piatok 11.11.201618:00 - 22:00 prezentácia - veterinárna prehliadka + odovzdávanie štartovných čísiel
sobota 12.11.201609:30 brífing - veterinárna prehliadka
10:00 štart 1. kola
nedeľa 13.11.201609:00 štart 2. kola
13:00 vyhodnotenie
Posunutie času štartov kvôli klimatickým podmienkam možné!
Uzávierka prihlášok:  utorok 08.11.2016
Štartovné:                    15 € do uzávierky, 20 € po uzávierke.
V prípade štartu v ďalšej kategórii sa platí polovičné štartovné. 
Zahraniční pretekári môžu platiť na mieste preteku.
Spôsob platby:Na číslo účtu SK76 0900 0000 0003 4084 5480 do poznámky uviesť meno pretekára za ktorého je platené štartovné.
Pri prezentácii je potrebné predložiť doklad o zaplatení.
Veterinárne podmienky:Podľa rozhodnutia KVS, povinné očkovania, potvrdenie príslušného veterinára.
Ubytovanie a stravovanie: Stravovanie: Musher + pomocník (pri záprahoch) občerstvenie počas musher party zdarma.
Stravovanie v priestoroch štartu a cieľa - reštaurácia priamo v Drevenici - výber nápojov a jedál z ponuky.
Ubytovanie: možné aj vo vlastných spacákoch v spoločných priestoroch za 3 eur/osoba , gyrosro@gmail.com , 0915840243
Prihlášky na preteky:  Webová stránka MK Lučenec www.mklucenec.sk V prípade špeciálnej požiadavky ako napr. spoločná kára s iným pretekárom, volať do uzávierky prihlášok na tel.číslo 0905 497 514 (p. Dzúrik).
Upozornenie!!!  Prilba okrem CC povinná.
Protesty:             Po zložení poplatku 30 €

Na Revištskom okruhu v nedeľu prebehne aj súťaž štafiet. Presnejšie info a nahlasovanie družstiev prebehne v sobotu na musheráku.


Registrácia / Registration


Meno / name
Kategória / Category
Počet psov / plemeno // number of dogs
Klub / Club
Camille Paris
bikejoring
1, ESD mix
Brno
Lucia Tučániová
bikejoring
1 / BOC
-
Dáša Lučivjanská
bikejoring
1/Austrálska kelpia
SHT Haniska
JUSTYNA NOWROTH
bikejoring
1 ESD
UKS SOKOLIK Przytkowice
Silvia Vavrúšová
bikejoring
1 / AH
SHT Haniska
Milan Daško
bikejoring
1 ESP
Musher klub Trenčín
Erik Copko
bikejoring
1
MK Lučenec
Ivana Dudova
bikejoring
1 Louisiansky leopardi pes
Jana Marekova
canicross
1/AH
Speed4dogs
Štefan Šterk
canicross
1/Mix
Speed4dogs
Mátyus Patricia
canicross
1dog - ESD ( European Sled Dog)
ÉSZKSK ( Hungary)
Ľuboslav Kalinka
canicross
1
KŠK Tekovská Breznica
Branislav Bleha
canicross
1/Sibírsky husky
Ninka Šmilňáková
canicross
1/krizenec
Speed4dogs
Denisa Peniaková
canicross
1/NO
SHT Haniska
Barbora Mitterova
canicross
1 kus, " Lesana" maďarska vyžla
Jenna Zalud
canicross
1/mudi
MCSE (Hungary)
Filip Rybar
canicross
1 / ESP
SHT Haniska
Dana Murgašová
canicross
1/Mix
Speed4dogs
Mario Adamko
canicross
Border Kolia Blaze
Speed4dogs
Milan Daško
canicross
1 ESP
Musher klub Trenčín
Petra Nováková
canicross
1/SH
Speed4dogs
Andrea Gecíková
canicross
1/madarska vyzla
Speed4dogs
Patrycja Opyrchał
canicross
greyster
UKS SOKOLIK PRZYTKOWICE
Weronika Jurek
canicross
ESD
UKS Sokolik Przytkowice
Christiana Valeková
scooter 2
2 AH
MKLučenec
Marek Ivanecky
scooter 2
2
SHT Haniska
Martin Plšek
scooter 2
2 Husky s PP
Hanácký Mushers Club
Jaroslav Jakubašek
scooter 2
2 ESP
Bardejovský klub mašerov
Jaroslav Bánoci
scooter 2
2 ESP
SHT Haniska
Stanga Gábor
scooter 2
2 / SH
ÉSZKSK
Natalia Vranková
scooter 2
2 esp , mix
Mkl
Petra Horňáková
scooter 2
KK+BOC
MK Lučenec
Vratislav Mináč
záprah do 4 psov
4 AH
MKLučenec
Liana Pilcerova
záprah do 4 psov
4 SH
MKL
Tomáš Bohunický
záprah do 4 psov
4 AH
Jakub Straka
záprah do 4 psov
3 AH
Erik Copko
záprah do 4 psov
4/AH
MK Lučenec
Dominik Balko
záprah do 4 psov
4 AH
Jaroslav Bánoci
záprah do 4 psov
4 ESP
SHT Haniska
Dušan Sumrák
záprah do 4 psov
3/Al. malamut
SKSJP
Zuzana Dansova
záprah do 4 psov
4 samojed
Samojed klub SK
Peter Lipcsei
záprah nad 4 psov
8 AM
ÉSZKSK
Tóth Attila
záprah nad 4 psov
8 esd
Smaragd
Jakub Reguli
záprah nad 4 psov
8
Kzip Zorza Pl.
Miroslav Pažur
záprah nad 4 psov
8
Donly
Karol Laki
záprah nad 4 psov
7 SH
MKL
Barbora Daniela Filová
záprah nad 4 psov
6/alaskan